چگونگی شرکت در پنجمین جشنواره دستاوردهای رايانه ای

     about    categories     judging     participate     advisory board     partners & sponsors     press     contact

What happened in 2005 Do we need to send source code?How to apply a website?

 


  حضور در جايزه ملی دستاوردهای رايانه‌ای (انتخابی رقابتهای جهانی WSA2013)

  مهلت ارسال آثار:
  - مهلت ارسال آثار تا 15/4/1392 تمديد شد.

  زمانبندی و مهلت استفاده از تخفيفها:

  - تخفيف حضور زودهنگام: آثاری که حداکثر تا تاریخ 29/01/1392 به دفتر جشنواره تحویل شدند، از 10% تخفیف در کل هزینه‌های این رقابت ها بهره‌مند ‌‌شدند.

  - مهلت استفاده از تخفيف دانشجويی (50% تخفيف) تا 12/03/1392 تمديد شد. برای کسب اطلاعات بيشتر بند 6 همين صفحه را مطالعه فرماييد.

  - مهلت استفاده از تخفيف ويژه سايتها و نرم‌افزارهای دارای هولوگرام تأييديه آزمايشگاههای مرکز تحقيقات صنايع انفورماتيک تا 12/03/1392 تمديد شد. برای کسب اطلاعات بيشتر با دفتر WSA يا مرکز تحقيقات صنايع انفورماتيک تماس حاصل فرماييد.

  حداکثر تخفيف قابل استفاده برای يک اثر 50% است و تخفيفهای فوق يا ساير تخفيفات احتمالی حداکثر تا اين سقف قابل جمع خواهند بود.

  نحوه شرکت آثار در پنجمين جشنواره WSA ايران:

1. اطمینان حاصل کنید اثری که می خواهید شرکت دهید تمامی ضوابط جشنواره را رعایت کرده باشد.

2. فرم مربوط به شرکت آثار در جشنواره را با کليک روی اينجا دريافت و تکميل نمایید. بدیهی است برای هر اثر شرکت داده شده فرم جداگانه ای باید پر شود اما در صورتی که یک اثر در بیش از یک شاخه شرکت داده می شود همه شاخه های کار ارسالی در یک فرم انتخاب می شوند.

3. به ازای هر اثر شرکت داده شده مبلغ 1،500،000 ریال به یکی از حسابهای زیر  واریز شود.

4. در صورتیکه هر يک از کارهای ارسالی در بیش از یک شاخه رقابتها شرکت داده می شود، به ازای شرکت در هر شاخه علاوه بر شاخه اول (اعم از اصلی يا ويژه)، فقط مبلغ 300،000 ریال به مبلغ واريزی اضافه می شود. يادآوری می شود که هر اثر حداکثر مجاز به شرکت در سه شاخه اصلی می باشد.

5. جمع مبالغ فوق را به یکی از شماره حسابهای زیر که همگی به نام "مهندس رياضی اصفهانی" می باشند واريز نمایید (در صورت تحويل حضوری يا با پيک امکان تحويل نقدی پول و دريافت رسيد نيز فراهم است):

شماره حساب شعبه بانک

830-800-154744-1

يوسف آباد (830) سامان

0200701771003

چيذر (1015) پارسيان

0101137418005

سيبا ملی

6. تخفيف دانشجويی - دانش آموزی: برای شرکت در شاخه ويژه دستاوردهای رايانه ای دانشجويی و استفاده از تخفيف کلی، لازم است که  کليه دست اندر کاران ساخت اثر دانشجو يا دانش آموز باشند، اين موضوع را در کنار اسم خود در فرم مربوط به شرکت دادن اثر قيد نمايند و مدرک معتبری که دلالت بر اشتغال به تحصيل آنها داشته باشد در پاکت قرار دهند. در صورت شرکت کردن يک اثر در شاخه دستاوردهای رایانه ای دانشجویی،  تمام هزينه های فوق نصف می گردد. به عنوان نمونه در صورت شرکت در دو شاخه تجارت الکترونيک و دستاوردهای رایانه ای دانشجویی، هزينه مربوطه: 1،500،000+300،000=1،800،000÷2=900،000 يعنی هزينه شرکت در جشنواره برای مثال فوق فقط نود هزار تومان می باشد.

7. پس از پر کردن فرم مربوطه از آن در یک برگ A4 به صورت دورو پرینت تهیه نموده و پس از الصاق عکس، پرینت تهیه شده به همراه دو نسخه کامل از CD حاوی فایل های کار شرکت داده شده و کپی فيش بانکی را در يک پاکت قرار دهيد.

8. تحويل آثار:

 •  تحويل حضوری:
  جهت تحويل اثر به صورت دستی يا از طريق پيک با هماهنگی قبلی با شماره تلفن دبيرخانه 66944917 -021و مراجعه به آدرس زير، اثر مربوطه را به دفتر دبيرخانه تحويل فرماييد. ساعت کاری تحويل آثار معمولاً 9 صبح الی 2 بعد از طهر می باشد. در هنگام تحويل حضوری، امکان پرداخت نقدی وجه شرکت در رقابتها و دريافت رسيد فراهم است؛ در غير اين صورت حتماً یک کپی از فیش بانکی را نيز درون پاکت ارسالی قرار دهید.

آدرس: تهران، نبش چهارراه توحيد، ابتدای ستارخان، کوچه شهرام، پلاک 5، طبقه دوم. تلفن: 66944917 -021

 • ارسال اثر به صورت پستی (فقط پست پيشتاز):
  آثار را از طريق پست پيشتاز به آدرس زیر پست نماييد (از ارسال با پست غير پيشتاز يا ارسال به صندوق پستی جشنواره خودداری فرماييد):

آدرس:  آدرس: تهران، نبش چهارراه توحيد، ابتدای ستارخان، کوچه شهرام، پلاک 5، طبقه دوم، آقای مهندس رياضی      کدپستی: 1441684473

فراموش نکنيد که حتماً یک نسخه از کپی فیش بانکی را درون پاکت نامه قرار دهید و اصل آنرا نزد خود نگه داريد.

 • قبل از فرستادن اثز، محتویات پاکت را چک نمایید:
  - یک برگ دورو فرم شرکت در جشنواره که عکس پشت نویس شده شرکت کننده به آن الصاق شده باشد.
  -
  دو نسخه کامل قابل اجرا از CD حاوی فایل های اثر شرکت داده شده
  - یک نسخه از کپی فیش بانکی
  - presentation (اختياری)
  - ساير مدارکی که ارزش اثر را نشان دهد (اختياری)


نکات قابل توجه:

 • کلیه هزینه های پست يا پيک به عهده شرکت کننده می باشد، برگزار کنندگان جشنواره هیچگونه هزینه ای در اين زمينه متقبل نمی شوند.

 • توجه: از استفاده از هر فرمت فشرده سازی بجز Zip خودداری فرمایید. در ايميلهای دريافتی، از دریافت ضمایم (attachment) ایمیل های حاوی پسوندهای اجرایی خودداری می شود. همچنین از دریافت ایمیل های حجیم تر از Kb ۳۵۰ خودداری می شود.

 • سعی کنيد يک presentation مناسب و کوتاه از کار را هم ارائه فرماييد. ارایه معرفی کار به فرمت های Digital روی Video-CD و... که به طور خلاصه کار مربوطه را توضیح دهد الزامی نمی باشد ولی می تواند نکته مثبتی در انتخاب کار به حساب آید و به هيأت داوران در شناخت بهتر کار کمک کند. همچنین می توان معرفی کار را به فرمت های استاندارد دیگر از قبیل Wmv ،Mpeg ،Flash ،PowerPoint و غیره در CD کار قرار داد. توجه داشته باشيد که طول معرفی توصیه شده بين 2 تا 4 دقیقه می باشد.
  .

 • برای کسب اطلاعات درباره شاخه های جشنواره، اينجا را کليک فرماييد.

 • جهت کسب به موقع اطلاعات به خبرنامه جشنواره بپیوندید.

 • در صورتیکه سوالی در مورد نحوه شرکت و ارسال آثار دارید اینجا را کلیک کنید.

پنجمين جشنواره دستاوردهاي رايانه ای ايران
تلفکس: 66948480
سايت رسمی جشنواره : www.IranWSA.com
پاسخگويي به سوالات شما: