چگونگی شرکت در دومين جشنواره دستاوردهای رايانه ای

     about    categories     judging     participate     advisory board     partners & sponsors     press     contact

What happened in 2005 Do we need to send source code?How to apply a website?

 


  توضيح: WSA-Mobile بخش نسبتاً جديدی از UN WSIS Award می باشد که با توجه به رشد و گسترش استفاده از ادوات موبايل و نقش آنها در آينده، به محتوای الکترونيکی موبايل اختصاص يافته است. برای اطلاعات بيشتر می‌توانيد سايت اصلی آن در آدرس WSA-Mobile.org را نيز مطالعه فرماييد

  زمانبندی و مهلت شرکت در رقابتهای جشنواره:

  - مهلت ارسال آثار تا يکم خرداد 93 تمديد شد. با اين حال جهت داشتن فرصت رفع مشکلات احتمالی نصب نرم‌افزار خود و کمک به نظم امر داوری، لطفاً اثر خود را در اسرع وقت شرکت دهيد.

  نحوه شرکت آثار در دومين دوره جشنواره WSA موبايل ايران:

1. اطمینان حاصل کنید اثری که می خواهید شرکت دهید تمامی ضوابط جشنواره را رعایت کرده باشد.

2. فرم مربوط به شرکت آثار در جشنواره را با کليک روی اينجا دريافت و تکميل نمایید. بدیهی است برای هر اثر شرکت داده شده فرم جداگانه ای باید پر شود اما در صورتی که یک اثر در بیش از یک شاخه شرکت داده می شود همه شاخه های کار ارسالی در یک فرم انتخاب می شوند.

3. به ازای هر اثر شرکت داده شده مبلغ 300،000 ریال (سی هزار تومان) به یکی از حسابهای زیر واریز شود.

4. در صورتیکه هر يک از کارهای ارسالی در بیش از یک شاخه رقابتها شرکت داده می شود، به ازای شرکت در هر شاخه علاوه بر شاخه اول، فقط مبلغ 100،000 ریال (ده هزار تومان) به مبلغ واريزی اضافه می شود. يادآوری می شود که هر اثر حداکثر مجاز به شرکت در سه شاخه می باشد.

5. جمع مبالغ فوق را به یکی از شماره حسابهای زیر که به نام "مهندس رياضی اصفهانی" می باشند واريز نمایید (در صورت تحويل حضوری يا با پيک امکان تحويل نقدی پول و دريافت رسيد نيز فراهم است):

شماره حساب بانک

830-800-154744-1

سامان

0101137418005

ملی
6219861012695572 کارت

6. تخفيف دانشجويی - دانش آموزی: 50% تخفيف تا 15 فروردين 1393 برای دانشجويان و دانش آموزان. برای اين تخفيف لازم است که  کليه دست‌اندر کاران ساخت اثر دانشجو يا دانش آموز باشند، اين موضوع را در کنار اسم خود در فرم مربوط به شرکت دادن اثر قيد نمايند و مدرک معتبری که دلالت بر اشتغال به تحصيل آنها داشته باشد در پاکت قرار دهند.

7. پس از پر کردن فرم مربوطه از آن در یک برگ A4 به صورت دورو پرینت تهیه نموده و پس از الصاق عکس، پرینت تهیه شده به همراه دو نسخه کامل از CD حاوی فایل های کار شرکت داده شده و کپی فيش بانکی را در يک پاکت قرار دهيد.

8. تحويل آثار:

 •  تحويل حضوری:
  جهت تحويل اثر به صورت دستی يا از طريق پيک با هماهنگی قبلی با شماره تلفن دبيرخانه 66948480 و مراجعه به آدرس زير، اثر مربوطه را به دفتر دبيرخانه تحويل فرماييد. ساعت کاری تحويل آثار 9 صبح الی 3 بعد ازظهر می باشد. در هنگام تحويل حضوری، امکان پرداخت نقدی وجه شرکت در رقابتها و دريافت رسيد فراهم است؛ در غير اين صورت حتماً یک کپی از فیش بانکی را نيز درون پاکت ارسالی قرار دهید.

آدرس: تهران، ميدان توحيد، خيابان ستارخان، کوچه شهرام، پلاک 5، طبقه دوم.
تلفن: 66948480


 • ارسال اثر به صورت پستی (فقط پست پيشتاز):
  آثار را از طريق پست پيشتاز به آدرس زیر پست نماييد (از ارسال با پست غير پيشتاز يا ارسال به صندوق پستی جشنواره خودداری فرماييد):

آدرس: تهران، ميدان توحيد، خيابان ستارخان، کوچه شهرام، پلاک 5، طبقه دوم.
کدپستی 1441684473 تلفن: 66948480

فراموش نکنيد که حتماً یک نسخه از کپی فیش بانکی را درون پاکت نامه قرار دهید و اصل آنرا نزد خود نگه داريد.

 • قبل از فرستادن اثز، محتویات پاکت را چک نمایید:
  - یک برگ دورو فرم شرکت در جشنواره که عکس پشت نویس شده شرکت کننده به آن الصاق شده باشد.
  -
  دو نسخه کامل قابل اجرا از CD حاوی فایل های اثر شرکت داده شده
  - یک نسخه از کپی فیش بانکی
  - presentation (اختياری)
  - ساير مدارکی که ارزش اثر را نشان دهد (اختياری)


نکات قابل توجه:

 • با توجه به محدوديت زمان، شماره تلفنهايی که بتوان به سرعت و سهولت با شما تماس گرفت را حتماً در فرمها درج فرماييد.

 • کلیه هزینه های پست يا پيک به عهده شرکت کننده می باشد، برگزار کنندگان جشنواره هیچگونه هزینه ای در اين زمينه متقبل نمی شوند.

 • سعی کنيد يک presentation مناسب و کوتاه از کار را هم ارائه فرماييد. ارایه معرفی کار به فرمت های Digital روی Video-CD و... که به طور خلاصه کار مربوطه را توضیح دهد الزامی نمی باشد ولی می تواند نکته مثبتی در انتخاب کار به حساب آید و به هيأت داوران در شناخت بهتر کار کمک کند. همچنین می توان معرفی کار را به فرمت های استاندارد دیگر از قبیل Wmv ،Mpeg ،Flash ،PowerPoint و غیره در CD کار قرار داد. یکی از راههای ساده و مناسب برای تهیه معرفی کار استفاده از نرم افزار Windows Media Encoder می باشد. به اين صورت که فيلم کوتاهی از کار با دستاورد خود تهيه فرماييد. توجه داشته باشيد که طول معرفی توصیه شده بين 2 تا 4 دقیقه می باشد.
  .

 • جهت کسب به موقع اطلاعات به خبرنامه جشنواره بپیوندید.

 • در صورتیکه سوالی در مورد نحوه شرکت و ارسال آثار دارید اینجا را کلیک کنید.

سومين جشنواره دستاوردهاي رايانه ای ايران
سايت رسمی جشنواره : www.IranWSA.com
پاسخگويي به سوالات شما: